AnaSayfa / kapı fal anlamları / Kahve falında kapı önü görmek

Kahve falında kapı önü görmek

Kahve falında kapı önü görmek meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kapı önü gördüyseniz

  • Çözülmemiş sorunları çözme şansı bulabilirsiniz.
  • Bazı iş ya da anlaşmaları diğerlerini değil, kendinizi tatmin edecek şekilde değiştirmeniz gerekebilir.

Kahve falında kapının önünde süpürge görüldüğünde kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına işaret eder.

Kahve falında kapının önünde kuzu görmek zahmetli işlerle uğraaşılacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında kapının önünde kaka görüldüyse yorucu geçen bir döneme girileceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, o kişiye zararının dokunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kapının önünde kıyafet görüldüğünde çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına yorumlanır.

Kahve falında kapının önünde saç görüldüğünde işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine yorulur.

Kahve falında kapının önünde boğa görüldüğünde eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında kapının önünde sofra görüldüğünde ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kapının önünde elbise görmek hayatının yolunda gideceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, hoş olaylar yaşayacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kapının önünde beşik görülmesi ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kapının önünde yüzük görüldüyse falı kapatan kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, karar vermekte güçlük çekeceğine işaret eder.

Kahve falında kapı önünde kül görüldüğünde aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına delalet eder.

Kahve falında kapının önünde soba görüldüğünde sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını bu sayede bitireceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kapının önünde yorgan görüldüyse aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, hayır duaları alacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kapının önünde uçak görüldüyse bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, cesaretinin yerine geleceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine, işinde dar boğaza gireceğine yorumlanır.

Kahve falında kapı önünde valiz görmek sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kapı önü paspası görüldüyse aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına işarettir.

Kahve falında kapının önünü kirli görülmesi zahmet veren işlerin artacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, helal kazanca sahip olunacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine işarettir.

Kahve falında kapı önünde deniz görüldüyse borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, kötü sözler duyacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında kapı önünde un görmek sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, uzak bir yola gidileceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kapının önünde cin görüldüğünde daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine yorumlanır.

Kahve falında kapının önünde toz görüldüyse böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, iç sıkıntınızın azalacağına delalettir.

Kahve falında kapının önünde yemek görüldüğünde bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına yorumlanır.

Kahve falında kapı önünde bıçak görüldüyse çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kapı önünde çanta görmek aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine tabir olunur.

Kahve falında kapının önünde çiş görülmesi kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kapının önünde mantar görüldüğünde rahmete vesile olacak gelişmelere, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kapının önünde koltuk görmek sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, şen kahkahalar atacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına yorulur.

Kahve falında kapı önünde çizme görmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, büyük sorunlar yaşanacağına, düşman malından yemeye alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kapı önü yıkamak görüldüğünde maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, adım atarken çok zorlanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kapı önünü süpürmek görmek aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, mal ve rızkın çoğalmasına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, hep yerinde sayacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kapı önünde tavşan görüldüğünde yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, darlığa ve yokluğa düşeceğine işarettir.

Kahve falında kapı önünde terlik görmek sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kapının önünde baba görüldüyse çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kapının önünün kazıldığını görüldüğünde anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına inanılmaktadır.

Kahve falında kapının önünde çorap görmek kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, hasta ve üzgün olacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kapının önünde zeytin görmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.