AnaSayfa / kanguru fal anlamları / Kahve falında kanguru görmek

Kahve falında kanguru görmek

Kahve falında kanguru görmek her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, işlerinde kara geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kanguru gördüyseniz

  • Size rahatsızlık veren bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz.
  • Fırsatları doğru değerlendirmekte fayda var.

Kahve falında bebek kangurusu görülmesi kazançlı işler yapacağına, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kanguru ölüsü görüldüğünde kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, yorgun ve hasta hissedeceğine, iyi bir patron olacağına, gün günden daha da kötüye gideceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kangurunun ısırdığını görüldüğünde endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yavru kanguru görüldüyse rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, işlerdeki karın artacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında kanguru yavrusu görüldüyse gayrimenkul sahibi olunacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında uçan kanguru görüldüğünde sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, kötü yola sapmayacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kanguru olduğunu görüldüyse işlerin düzene gireceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına işaret eder.

Kahve falında kangurunun kovaladığını görüldüyse sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş kanguru görüldüyse yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında konuşan kanguru görmek rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında hamile kanguru görüldüğünde güzel haberler alınacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında ölü kanguru görmek bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, işini layığı ile yerine getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük kanguru görmek dertlerine derman bulacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine delalettir.

Kahve falında zıplayan kanguru görüldüyse çaresiz ve çözümsüz kalacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine alamettir.

Kahve falında beyaz kanguru görüldüyse sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında oyuncak kanguru görüldüyse büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah kanguru görülmesi atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında kangurunun saldırdığını görülmesi yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kanguru sürüsü görüldüyse kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, hayallerinin suya düşeceğine, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kangurunun doğum yaptığını görüldüyse şansın yüze güleceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.