AnaSayfa / kandil fal anlamları / Kahve falında kandil görmek

Kahve falında kandil görmek

Kahve falında kandil görmek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kandil gördüyseniz

  • Ani çıkışlardan kaçının.
  • Üst üste gelen kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalacaksınız.

Kahve falında cami kandili görmek aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, anne duasının açılacağına, kazanç ve kar getireceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kandil günü görüldüğünde yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, olumlu değişiklikler yaşayacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, çok güzel günler geçireceğine, hayırlı işlere imza atacağına inanılır.

Kahve falında kandil akşamı görülmesi kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında gökyüzünde kandil görülmesi arkasından iyi konuşulacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına işarettir.

Kahve falında kandil ışığı görüldüğünde yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, çaresiz hallere düşeceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına yorumlanır.

Kahve falında kandil şekeri görmek yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, cebinin para göreceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil kandil görüldüyse huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kandil gecesi görüldüyse zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerin kara geçeceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, mali olarak sıkıntıya düşeceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yanan kandil görüldüyse kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına işarettir.

Kahve falında minare kandili görüldüyse daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kandili olduğunu görüldüyse farklı kişilerle tanışacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine alamettir.

Kahve falında regaip kandili görülmesi çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine, kötü sözler duyacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir