AnaSayfa / kaktüs fal anlamları / Kahve falında kaktüs görmek

Kahve falında kaktüs görmek

Kahve falında kaktüs görmek anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, bir sebeple fal kapatanın çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaktüs gördüyseniz

  • Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız.
  • Heyecanlı yaklaşımlarınız pek çok konunun yoluna girmesini sağlayabilir.

Kahve falında sarı kaktüs görüldüğünde mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizde kaktüs görülmesi rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evde kaktüs görüldüyse farklı iş alanlarına yöneleceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, garanti olacak bir yer edineceğine yorulur.

Kahve falında pembe çiçek açmış kaktüs görülmesi bolluğun ve verimin de artacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına delalettir.

Kahve falında kaktüs dikeni görüldüğünde sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında bir sürü kaktüs görülmesi başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına alamettir.

Kahve falında kaktüs meyvesi görmek sorunların bir bir çözüleceğine, ona şifa olmayacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında bahçede kaktüs görülmesi eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine yorulur.

Kahve falında dev kaktüs görülmesi yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil kaktüs görülmesi iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kaktüsün öldüğünü görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, çok büyük özgüven kazanacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine tabir olunur.

Kahve falında kurumuş kaktüs görmek kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çiçek acan kaktüs görüldüyse daha rahat şekilde tüketim yapacağına, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaktüs ekmek görüldüğünde yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında büyük kaktüs görüldüyse şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına yorulur.

Kahve falında küçük kaktüs görüldüğünde çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, güzel davetler alacağına yorulur.

Kahve falında beyaz kaktüs görmek günlerini hastanede geçireceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, geriye doğru gideceğine, elinde bulunan paranın boşa gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaktüs battığını görülmesi kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, rakiplerini arkasında bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kaktüs yediğini görülmesi çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, istenmediğiniz bir yere gitmeye alamet eder.

Kahve falında kaktüs ağacı görmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, bol rızık sahibi olunacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında mor kaktüs görmek verilen emeklerin boşa gideceğine, gitmediği yerlere gideceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, dişe diş savaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dikensiz kaktüs görüldüğünde bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mezarda kaktüs görüldüğünde çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal kapatanın yalnızlaşacağına, devlete hizmet etmeye, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına delalettir.

Kahve falında çeşitli kaktüs görülmesi aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına yorulur.

Kahve falında kaktüs diktiğini görmek çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, iş değişikliğine gidileceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında dikenli kaktüs görüldüğünde çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, sıhhat ve huzur bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaktüs inciri görüldüğünde sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına delalettir.

Kahve falında solmuş kaktüs görüldüğünde işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pembe kaktüs görülmesi düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, ön plana çıkacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında renkli kaktüs görüldüğünde az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, hem çok mutlu olacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saksıda kaktüs görülmesi dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı kaktüs görmek yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi kaktüs görüldüyse eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir