AnaSayfa / kedi fal anlamları / Kahve falında kahverengi kedi görmek

Kahve falında kahverengi kedi görmek

Kahve falında kahverengi kedi görmek bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, hep dinç ve genç kalacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, böylece yüzünün güleceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kahverengi kedi gördüyseniz

  • Ay size karşı cins ilişkilerinde şans veriyor.
  • Kararlarınıza bağlı kalmalısınız.

Kahve falında evde kahverengi kedi görmek maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal kapatanın daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah kahverengi kedi görmek mali anlamda rahatının yerinde olacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz kahverengi kedi görüldüyse moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine delalet eder.

Kahve falında küçük kahverengi kedi görülmesi evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, hastalıklarının da şifasını bulacağına, fal kapatanın tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında açık kahverengi kedi görüldüğünde kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hayırsız olaylar yaşayacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına inanılır.

Kahve falında yavru kahverengi kedi görmek ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, maddi olarak kolaylık içinde olacağına işarettir.

Kahve falında kahverengi kedi yavrusu görüldüğünde ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.