AnaSayfa / ay fal anlamları / Kahve falında kahverengi ayı görmek

Kahve falında kahverengi ayı görmek

Kahve falında kahverengi ayı görmek herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, bol bol moral depolanacağına, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kahverengi ayı gördüyseniz

  • Bazı konularda uzmanlaşmanızı sağlayacak işlere katılımda bulunabilirsiniz.
  • Belli bir konunun gidişatını algılama biçiminiz meslektaşlarınızınkinden ya da yakınlarınızınkinden farklı olabilir.

Kahve falında kahverengi ayı yavrusu görmek sorunların gittikçe artacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, daha kötü günler yaşayacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında açık kahverengi ayı görüldüğünde hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında koyu kahverengi ayı görmek bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında evde kahverengi ayı görüldüyse maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük kahverengi ayı görmek aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir yorum

  1. merhaba kahve falımda ayakta duran iri kahverengi bir ayı çıkmış.ayının sağ tarafında ayının ayağını ısırmaya çalışan siyah bir fare gördüm.kuyruğu kesik bu farenin.üç kadın kafası sureti var ağız ağıza konuşan.ama dedikodu gibi bu konuşmalar belli.aydınlık değil çünkü.ölü gibi dümdüz yatan insan çıkmış.ya da hasta birkişi sanki bu.ama okadar kararmış ki. araba var içinde duran iki kişi,biryere gidiyorlar.yol köy yolu gibi taşlı bir yol sanki.cami minaresi gördüm birde.bu ne anlama geliyor.ilk defa gördüm falımda.makas çıkmış kurdela kesiyo gibi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir