AnaSayfa / cenaze fal anlamları / Kahve falında kadın cenaze görmek

Kahve falında kadın cenaze görmek

Kahve falında kadın cenaze görmek kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, işlerini yoluna sokacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kadın cenaze gördüyseniz

  • Bir ilişkinizdeki değişikliğin bedelleri olabilir.
  • Şanssız açıklamalar veya başlangıçlar yapmak üzere olan kişileri vazgeçmeleri için ikna etmeye çalışmak zamanınızı alabilir.

Kahve falında genç kadın cenazesi görülmesi gelirinin sürekli olacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, çok zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında kadınların cenaze taşıdığını görüldüğünde iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş kadın cenazesi görüldüyse hasretliklerin bir araya geleceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında iki kadın cenazesi görülmesi maddi açıdan çok zorlanılacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına işarettir.

Kahve falında tabutta kadın cenazesi görüldüyse verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına inanılır.

Kahve falında yaşlı kadın cenazesi görülmesi aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.