AnaSayfa / Kahve falında kadehler görmek

Kahve falında kadehler görmek

Kahve falında kadehler görmek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, zenginliğe sahip olunacağına, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kadehler gördüyseniz

  • Gelecekle ilgili hedeflerinizi iyi belirleyerek planlar yapma arzusu içinde olabilirsiniz.
  • Anında ya da hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın.

Kahve falında kadehte içki görüldüğünde rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine tabir olunur.

Kahve falında kadehte şarap görüldüğünde çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına yorumlanır.

Kahve falında kadehin kırıldığını görüldüyse hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında içki kadehi görüldüyse yaşamını daha iyi planlayacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, işindeki bereketin de çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında şampanya kadehi görmek zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, buna rağmen kazanç getireceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şarap kadehi görüldüyse hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, evini ve ailesini unutacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında rakı kadehi görüldüğünde kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.