AnaSayfa / kabak fal anlamları / Kahve falında kabak görmek

Kahve falında kabak görmek

Kahve falında kabak görmek çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, malın bereketinin artmasına, onların güvenini sarsacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kabak gördüyseniz

  • Kavgacı yapıdasınız.
  • Hesapta olmayantesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler.

Kahve falında kızarmış kabak görmek falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kabak içi görülmesi uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, kazancın daha da arttırılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine alamet eder.

Kahve falında kabak sattığını görülmesi yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, bol dua edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kabak toplamak görülmesi özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında soyulmuş kabak görüldüğünde alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, içini açmaya karar vereceğine, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, kafasındaki sorunları çözeceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine yorulur.

Kahve falında kabak ve patlıcan dolması görüldüğünde işlerinin günden güne açılacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına yorumlanır.

Kahve falında kabak oyduğunu görülmesi sorunlarının çözüme kavuşacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında kabak dolma görüldüyse yaptığı hatalardan ders alacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında domates kabak görüldüğünde hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine rivayet eder.

Kahve falında çok büyük kabak görülmesi şansının ve bahtının açılacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, para sahibi olacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında reçellik kabak görülmesi eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, huzurunu yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında susak kabağı görülmesi kısmetinin de açılacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kabak kemane görüldüyse iyi gelir getiren işler yapılacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına tabir olunur.

Kahve falında kabak yediğini görüldüğünde saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında mısır kabağı görmek çok büyük bir ortaklığa gireceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, sağlığından ve ağız tadından olacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Kahve falında kara kabak görmek zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında közlenmiş kabak görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kabak gülü görülmesi yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına, maddi durumunuzun düzeleceğine, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kabak kavurması görüldüyse engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, onları okula göndereceğine, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına alamettir.

Kahve falında süt kabağı görüldüğünde parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında çok kabak görüldüğünde onlardan yana üzüntüye düşeceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında içi boş kabak görmek uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına alamettir.

Kahve falında bozulmuş kabak görülmesi bütün maksatlarının gerçekleşmesi, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına alamet etmektedir.

Kahve falında kabak ve patates görülmesi keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına yorumlanır.

Kahve falında kabak ektiğini görüldüğünde hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına, üzüntülerin sona ereceğine, ancak daha sonara falı kapatan kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kurutmalık kabak görüldüyse kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, hem yeni yerler göreceğine, hatalı yollara sapılacağına, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kabak almak görmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, sorunlarını halletmeyi başaracağına inanılmaktadır.

Kahve falında mavi kabak görmek zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kabak soyduğunu görülmesi kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kabak pastası görülmesi iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında dolma kabağı görmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyük kabak ve salatalık görüldüğünde diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, kötü işlere girmeyeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında olgunlaşmış kabak görmek bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, şansın çalışmaya başlayacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında helvacı kabağı görüldüğünde kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, işinde verimsiz olacağına rivayet eder.

Kahve falında haylan kabağı görüldüğünde gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına alamettir.

Kahve falında ağaçta kabak görülmesi sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, sıkıntılı günler geçireceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına yorulur.

Kahve falında kabak ve patlıcan görmek geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza yorulmaktadır.

Kahve falında kabak karpuz görüldüyse borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, en doğru şekilde öğreneceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında asma kabak görülmesi sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında bozuk kabak görülmesi sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kabak otu görüldüyse kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kabak oymak görüldüğünde yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şeker kabağı görüldüğünde karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, dertlerin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında tarlada kabak görüldüyse eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, maddi olanaklarının artacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kabak asması görüldüğünde uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, kötü giden işlerin düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında kabak ve fasulye görmek mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, büyük kazanç elde edileceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında donmuş kabak görüldüğünde üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, onun kıymetini her daim bileceğine, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında haşlanmış kabak görüldüyse zararlarını telafi edeceğine, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, isteklerini yerine getireceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kabak doğradığını görüldüğünde maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.