AnaSayfa / jet fal anlamları / Kahve falında jet görmek

Kahve falında jet görmek

Kahve falında jet görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, başarılarının kalıcı olacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, bolluğun ve bereketin düşeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında jet gördüyseniz

  • Nedeni olmayan sinir gerilimleriniz olabilir.
  • Sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere dikkat edin.

Kahve falında jet taşı görülmesi helal olmayana göz dikmeyeceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında havada jet görmek geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz jet görüldüyse uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, bazı konularda konuşulacağına, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında uçak jet görüldüğünde üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında jet düştüğünü görüldüyse eğlenceli ortamlara gireceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, kötü noktalara geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında jet uçtuğunu görmek gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, fal kapatanın aradığı çareleri bulunacağına, anne babaya müjde verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine rivayet eder.

Kahve falında savaş jetleri görüldüyse kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine tabir olunur.

Kahve falında jet kazası görülmesi zahmete ve meşakkate düşeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında türk jeti görülmesi sürekli stres ve sinir içinde olacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında özel jet görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında uçan jet görüldüğünde deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, kişinin isteklerine nail olacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir