AnaSayfa / el fal anlamları / Kahve falında insan eli görmek

Kahve falında insan eli görmek

Kahve falında insan eli görmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında insan eli gördüyseniz

  • Özgürlük, mutlu bir aile hayatı, istikrarlı yaşam ya da yeterince para denince ne anladığınızı detaylı şekilde anlatmanız gerekebilir.
  • Net olmamanız veya kendi araştırmanızı kendiniz yapmamanız durumunda yanlış bilgiler edinebilir veya yanlış yönlendirilebilirsiniz.

Kahve falında insanların elinde bıçak görmek özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında kopmuş insan eli görüldüyse kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ölü insan eli görüldüyse zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, bir yandan cenaze olacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, tövbe etmeden vefata delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölmüş insan eli görüldüğünde sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine tabir olunur.

Kahve falında insanların elinde ekmek görülmesi düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine tabir olunur.

Kahve falında insanların elinde silah görüldüyse geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.