AnaSayfa / inci fal anlamları / Kahve falında inci görmek

Kahve falında inci görmek

Kahve falında inci görmek zor durumların biteceğine, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, zengin bir hayat süreceğine, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına işarettir.

Kahve falında inci gördüyseniz

  • Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var.
  • Sonunda rahatlayacağınız bir sıkıntıdan geçeceksiniz.

Kahve falında kırmızı inci görüldüğünde beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında inci saat görüldüğünde aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, elde edilen nasibin artacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine delalettir.

Kahve falında inci bulduğunu görüldüğünde elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, işlerinin yaver gideceğine, işbirliği içinde olacağına inanılır.

Kahve falında inci verdiğini görüldüyse sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında inci kutu görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, işlerinin azalacağına fal kapatanın de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, ortamın bir hayli gerileceğine yorumlanır.

Kahve falında inci tozu görüldüyse en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında avucunda inci görülmesi daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, can derdine düşeceğine, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, kazanç kapılarının kapanacağına delalet eder.

Kahve falında inci toplamak görmek henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, aileye büyük bir ev alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında başkasının inci kolye taktığını görüldüyse hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir umutsuzluk duyacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında inci takıldığını görülmesi planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, maddi güç sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında incili gömlek görülmesi çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına işaret etmektedir.

Kahve falında incinin doğurduğunu görülmesi iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında elinde inci görüldüğünde yeni yollara girileceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, mal ve rızkın çoğalmasına, işlerin daha kötü bir hal alacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ağaçta inci görüldüyse bolluk ve bereket göreceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, büyük özgüven kazanacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, hastalıklarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir sürü inci görülmesi arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal kapatanın yalnızlaşacağına, en doğru şekilde öğreneceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz incili gelinlik görülmesi yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında renkli inci görüldüğünde fal kapatanın emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında inci düğme görüldüğünde dertlerin sona ereceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına yorulur.

Kahve falında başkasının inci taktığını görüldüğünde iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına inanılır.

Kahve falında yumurtlayan inci görmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, onun iyi olduğunu öğreneceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Kahve falında incili kıyafet görüldüğünde hem de sevdiklerinin olacağına, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında inci ağacı görüldüyse daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, ticarete adım atacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında saçında inci görüldüyse kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, karamsar ve umutsuz olacağına delalettir.

Kahve falında beyaz inci gibi dişler görüldüyse sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında incili yazma görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında inci taktığını görüldüyse inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, sahip olduğu nimetin artacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına alamet eder.

Kahve falında gri inci görüldüyse tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inci aldığını görüldüğünde başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında incili yorgan görülmesi huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, zor günlerin biteceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, işlerinin bir anda bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inci çanta görüldüğünde her attığı adımı paraya çevireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında tek inci görülmesi kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında çok inci görmek sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine yorulur.

Kahve falında parlayan inci görüldüğünde atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında inci taşlı altın yüzük görülmesi gözünü para hırsı bürüyeceğine, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, kazancının katbekat artacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, çok büyük kazançlar getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında balık ve inci görüldüğünde ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, mallarını ve makamını garantileyeceğine yorulur.

Kahve falında dağılmış inci görülmesi dünya malı elde edeceğine, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında incili ceket görüldüyse onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine alamettir.

Kahve falında inci kolye ve bilezik görülmesi yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, eline geçen paraları tutamayacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine inanılır.

Kahve falında inci takımı görüldüyse rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında suda inci görüldüyse daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında incinin çoğaldığını görüldüğünde haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına, kişinin şansının artacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında inci ismi görülmesi Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında siyah beyaz inci kolye görülmesi ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, kazancın katbekat arttırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında incili alyans görüldüyse sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, bir sebeple ortaklığın bozulacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında incili örtü görmek hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarı inci görülmesi fal kapatanın geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında inci yediğini görmek bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında küçük inci görüldüğünde güzel bir hayat süreceğine, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, kazancında bereketin artacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında incili perde görülmesi bazı sırların açığa çıkacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, başarı ve zafer kazanacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.