AnaSayfa / altın fal anlamları / Kahve falında ince altın görmek

Kahve falında ince altın görmek

Kahve falında ince altın görmek kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, rakiplerini gerisinde bırakacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına delalet eder.

Kahve falında ince altın gördüyseniz

  • Alışılmadık aktiviteler ya da arkadaşlar farklı konular üzerinde düşünmenize neden olabilir.
  • Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizde taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi şımartmış olabilirsiniz.

Kahve falında ince altın bileklik görüldüyse ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, büyük bir yenilgi alacağına yorulur.

Kahve falında ince altın zincir görüldüğünde yeni duygular tadacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, işlerin yoluna sokulacağına delalet eder.

Kahve falında ince altın kolye görülmesi kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, çok uzun bir zaman bu durum ile ilgilenmesi gerektiği için yeni çalışmalar yapmak ve yeni projeler ortaya koymak gibi şeylere ara vereceğine ve bu yüzden iş hayatındaki sorunların artacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ince altın bilezik görülmesi bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine alamet eder.

Kahve falında ince altın yüzük görüldüğünde kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına yorulur.

Kahve falında ince altın alyans görüldüyse doğru iş ortaklığı yapacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir