AnaSayfa / horoz fal anlamları / Kahve falında horoz görmek

Kahve falında horoz görmek

Kahve falında horoz görmek maddi çıkmazların biteceğine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Kahve falında horoz gördüyseniz

  • İstediğiniz herhangi birisinin dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz.
  • Bazı kişilerin tipik davranış modellerinin dışında tavırlar geliştirmesi sizi şaşırtabilir.

Kahve falında beyaz horozun üstüne atladığını görmek böylece hayata yeniden sarılacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, yeni yollara girileceğine yorulur.

Kahve falında beyaz kırmızı ibikli horoz görmek işlerinin hep yolunda gideceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında horoz ve yılan görülmesi zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına alamettir.

Kahve falında uyuyan horoz görüldüğünde yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında horoz sevdiğini görüldüyse maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, dinine bağlı kalacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine alamettir.

Kahve falında yüzen horoz görüldüyse kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, maddi gücünün katlanacağına tabir olunur.

Kahve falında horoz yediğini görmek uykusuz geceler yaşayacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tüysüz horoz görüldüğünde sorunlarını halletmeyi başaracağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet eder.

Kahve falında turuncu horoz görüldüyse geçim derdine gireceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına inanılır.

Kahve falında kara horoz görüldüyse sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında iki horoz görülmesi büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kör horoz görmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, iyi haberler alınacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yolunmuş horoz görüldüyse hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına alamettir.

Kahve falında uçan beyaz horoz görüldüyse ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, onlardan fayda göreceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine tabir olunur.

Kahve falında yılan ve horoz görüldüğünde kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında horozun yandığını görüldüyse verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, düşman olduklarının anlaşılacağına, gelirinin sürekli olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir sürü horoz görmek zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında horoz ve ördek görmek aile hayatının sorunsuz olacağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında horoz kovalarken görülmesi zevkli ve güzel hale geleceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, kazancında da artış meydana geleceğine alamettir.

Kahve falında horoz şekeri görmek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında mor horoz görülmesi hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, ticarete adım atacağına inanılır.

Kahve falında şişman horoz görmek daha fazla yakınlaşacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında konuşan horoz görüldüğünde mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına delalet eder.

Kahve falında tilki ve horoz görülmesi istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine yorumlanır.

Kahve falında horoz almak görüldüğünde uzun süreli planlarda ciddi değişiklikler olacağından dolayı kişinin hesaplarında da karışıklıklar çıkacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pişmiş horoz görülmesi anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yanan horoz görülmesi hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, işlerin sürekli artacağına, mal mülk edineceğine, zenginlik içinde olacağına, güzel ameller işleyeceğine delalet eder.

Kahve falında yabani horoz görüldüğünde oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, alacaklıların kapısını aşındıracağına, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına alamettir.

Kahve falında birden fazla horoz görülmesi sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında temizlenmiş horoz görüldüyse zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, tamamen içine kapanacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine yorumlanır.

Kahve falında siyah horoz ve tavuk görüldüğünde istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında horoz öttüğünü görüldüğünde düzenli bir işe kavuşulacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kahverengi horoz görüldüyse hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine işaret eder.

Kahve falında horoz ve kedi görmek elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, para ve zaman ayıracağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine inanılır.

Kahve falında horoz kesen birini görülmesi kişinin güzel işler yapacağına, hayırlı kapıların açılacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yumurtlayan horoz görmek kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah tavuk ve horoz görüldüyse o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında kedi horozu yediğini görüldüyse sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında kırmızı horoz ve tavuk görüldüğünde yapılan hataların tekrarlanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında ölü horoz görüldüyse birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, mesai saatlerinin de uzun olacağına, neşesini ve ağız tadını yitireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında horoz ısırdığını görüldüyse günahlarına tövbe edeceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında küçük tavuk ve horoz görüldüyse işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine inanılır.

Kahve falında horoz yakalamak görüldüğünde size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına işarettir.

Kahve falında çok horoz görüldüyse üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, doğru adımlar atacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında pembe horoz görüldüyse takdir görecek pek çok iş yapacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında tuvalette horoz görmek daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, hile ile mal elde edeceğine, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında horozdan korktuğunu görüldüğünde kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına rivayet eder.

Kahve falında rengarenk horoz görmek yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına işaret eder.

Kahve falında horozu uçarken görüldüğünde gayrimenkul işine girileceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir