AnaSayfa / et fal anlamları / Kahve falında hayvan et görmek

Kahve falında hayvan et görmek

Kahve falında hayvan et görmek insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, kazancın katbekat arttırılacağına, maddi anlamda zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında hayvan et gördüyseniz

  • Ciddi konulardan uzak durun.
  • Yapacağınız değişiklikler veya belli bir organizasyon, düzenleme veya plana vereceğiniz destek yakınlarınızdaki kişilerin yararına olabilir.

Kahve falında ölmüş hayvan eti görüldüyse çok zengin olacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında pişmiş hayvan eti görmek nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, hayır işleri yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında asılı hayvan eti görüldüğünde Allah katında yükseleceğine, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında küçük baş hayvan eti görülmesi güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında büyükbaş hayvan eti görüldüğünde deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine yorumlanır.

Kahve falında hayvan eti yediğini görüldüğünde kötü günler için daima kenarda para tutacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, büyük bir borcun altına gireceğine rivayet eder.

Kahve falında kokmuş hayvan eti görülmesi o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir