AnaSayfa / hayız fal anlamları / Kahve falında hayız görmek

Kahve falında hayız görmek

Kahve falında hayız görmek bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hayız gördüyseniz

  • Başkalarına güvenerek iş yapmamalısınız.
  • Gereksiz veya evinizle ilgili lüks sayılabilecek harcamaları kısmanız durumunda finansal açıdan istikrar sağlamak daha kolay olabilir.

Kahve falında kızının hayız olduğunu görüldüyse elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına delalettir.

Kahve falında eşinin hayız olduğunu görülmesi bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine alamettir.

Kahve falında hayız hali görüldüğünde başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hayızlı kadın görüldüğünde kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında hayız olduğunu görülmesi parasının her zaman bereketli olacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, büyük adımlar atacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, yoğun stres altında kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hayız bezi görmek güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, daha rahat bir nefes alacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine yorulur.

Kahve falında hayız kan görmek dertlerin günden güne daha da artacağına, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.