AnaSayfa / haya fal anlamları / Kahve falında haya görmek

Kahve falında haya görmek

Kahve falında haya görmek toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, programların ve projelerin tutmayacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında haya gördüyseniz

  • yanlız dikkatli olun size oldukça ağır bir görev yüklemek isteyebilirler.
  • Pratik düşünceler üreteceksiniz.

Kahve falında kocasının hayalarını görüldüğünde huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında erkek hayası görülmesi her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan fal kapatanın her zaman rızkının bol olacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine, bir sebeple neredeyse yıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kadın hayası görüldüğünde kudret ve hidayet sahibi olacağına, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında eşinin hayasını görülmesi etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına inanılmaktadır.

Kahve falında hayvan hayası görmek amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında hayalarının şiştiğini görüldüyse hasret çekenlerin kavuşacağına, sevinç ve sürura, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında oğlunun hayasını görmek hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kıllı haya görmek yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, hayattan bıkmasına neden olacağına delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.