AnaSayfa / balık fal anlamları / Kahve falında havuz balık görmek

Kahve falında havuz balık görmek

Kahve falında havuz balık görmek belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında havuz balık gördüyseniz

  • Size haksızlık yapıldığı konusunda haklı olabilirsiniz.
  • İş veya özel yaşamınızdaki ilişkilerinize farklı şekilde yaklaşmalısınız.

Kahve falında havuzdan balık çıktığını görülmesi iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, ev sahibi olunacağına alamettir.

Kahve falında temiz havuzda balık görmek art niyetli kişilere uyacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, başarılı bir kişi olacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bulanık havuzda balık görmek sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine yorumlanır.

Kahve falında yüzme havuzunda balık görüldüyse ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına yorumlanır.

Kahve falında kirli havuzda balık görüldüğünde özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine işarettir.

Kahve falında küçük havuzda balık görüldüyse bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında havuzda balık sürüsü görülmesi aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.