AnaSayfa / harman fal anlamları / Kahve falında harman görmek

Kahve falında harman görmek

Kahve falında harman görmek kötü günleri arkasında bırakacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında harman gördüyseniz

  • Belli konular belli bir ilerleme süreci içinde gelişme göstereceğe benziyor.
  • Riskli sayılabilecek işlerden uzak durmalısınız.

Kahve falında nohut harmanı görülmesi çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, büyük paralar kazanacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında harman saman görüldüyse yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, çok farklı bir kişi olacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına işarettir.

Kahve falında arpa harmanı görüldüyse atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında buğday harmanı görüldüğünde kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında harmanda fındık görmek sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, gülen yüzünün solacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mısır harmanı görmek sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, her şeyin yenileceğine, sıkıntılı olduğu bir durumda fal kapatanın sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ekin harmanı görmek evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, anne babanın birbirine düşeceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına alamettir.

Kahve falında mercimek harmanı görülmesi yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, işbirliği içinde olacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında harmanda buğday görülmesi onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çekirdek harmanı görüldüğünde büyük ve güzel işler yapacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, istediği noktalara ulaşacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında harman dövüldüğünü görüldüğünde ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil harman görüldüyse bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, barış için adım atacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pamuk harmanı görülmesi kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında fasulye harmanı görüldüyse aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında saman harmanı görüldüğünde aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında harman zamanı görmek atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine delalettir.

Kahve falında fıstık harmanı görüldüyse zor bir durumda kalacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.