AnaSayfa / hapishane fal anlamları / Kahve falında hapishane görmek

Kahve falında hapishane görmek

Kahve falında hapishane görmek yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında hapishane gördüyseniz

  • Bilgilerinizi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.
  • Yeteneklerinizi rekabet veya mücadele gerektiren ortamlarda kazanan taraf olabileceğiniz şekilde geliştirmelisiniz.

Kahve falında evi hapishane görülmesi önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında hapishaneden kaçmak görmek daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, fal kapatanın bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, güzel haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüyü hapishanede görülmesi yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında aileden birinin hapishaneye girdiğini görmek hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu fal kapatanın borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında akrabayı hapishane görüldüyse fal kapatanın hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında hapishaneye girip çıktığını görmek en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, bir sebeple fal kapatanın deyim yerindeyse yıkılacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kadın hapishanesi görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Kahve falında tanıdığın birini hapishanede görmek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, derde ve kedere düşeceğine, yolunun açık olacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında hapishanede tuvalet görüldüğünde insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında hapishaneye düşeceğini görüldüğünde planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine işaret eder.

Kahve falında hapishane arabası görülmesi kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında boş hapishane görmek mutlu ve hafif hissedeceğine, itibarını geri kazanacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında hapishanedeki arkadaşı görüldüğünde helal lokmalar yiyeceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, fal kapatanın hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, imkânlarının da genişleyeceğine delalet eder.

Kahve falında hapishane müdürü görüldüyse hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, yürek yakan biri haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sevgiliyi hapishanede görülmesi herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, büyük sorunlar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında açık hapishane görüldüğünde mal ve para sahibi olacağına, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, gülmeye hasret kalacağına, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında hapishanede bebek görüldüyse iş konusunda sürekli yardım edeceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında hapishanede insanlar görülmesi ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, hasadının tarlasında kalacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında hapishaneden çıkan birini görmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eskileri yâd edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski hapishane görülmesi beklediği haberin gelmeyeceğine, işinde terfi alacağına, makamının tehlikeye gireceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına alamettir.

Kahve falında hapishane olduğunu görmek yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına alamet eder.

Kahve falında hapishanede fare görmek başının da önüne eğilmesine neden olacağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine delalettir.

Kahve falında hapishaneye girmek görülmesi iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında oğlunun hapishaneye girdiğini görmek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi hapishanede görüldüyse kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına rivayet etmektedir.

Kahve falında hapishanede tanıdık görüldüğünde aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında hapishanede kavga görüldüğünde girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına rivayet eder.

Kahve falında güzel hapishane görmek işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına inanılır.

Kahve falında ölen birini hapishanede görüldüğünde büyük ve başarılı adımlar atacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çocuğunu hapishane görüldüyse müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocasını hapishane görülmesi maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, üzgün ve karamsar olacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında askeri hapishane görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, ortaklıklar varsa da bozulacağına, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına delalet eder.

Kahve falında hapishane kapısı görüldüyse sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına alamet eder.

Kahve falında hapishanede olan birinin çıktığını görülmesi endişelerin sona ereceğine, şan şöhret kazanacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ablasını hapishane görmek kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, dertlerin günden güne artacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hapishaneye gittiğini görülmesi bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında hapishanede yatan birini görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, kötü kişilere yakın olacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında hapishanede kadın görüldüğünde bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hapishane bahçesi görülmesi rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, ticaret ehli kimse olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında hapishanede yangın görülmesi çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine delalettir.

Kahve falında hapishane odası görüldüyse bolluk ve berekete kavuşacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, başarılı işlere imza atılacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna işarettir.

Kahve falında hapishane duvarı görüldüğünde büyük sıkıntıları olmayacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, görme ve alma şansına sahip olacağına, fal kapatanın hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında hapishane kaçkını görmek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, üzüntü veren olayların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hapishane mahkumu görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, rahat bir işe girileceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir