AnaSayfa / güneş fal anlamları / Kahve falında güneş görmek

Kahve falında güneş görmek

Kahve falında güneş görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına işarettir.

Kahve falında güneş gördüyseniz

  • Karşı taraftan bir haraket beklemeden hemen gereken teşebbüsleri yapmalısınız.
  • Kafanızda ardı ardına yer almaya başlayan fikirleri durdurmakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında batan kızıl güneş görüldüyse endişelerini silip atacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sönük güneş görülmesi kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında güneşten bronzlaştığını görüldüyse hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine yorulur.

Kahve falında güneş dövmesi görülmesi telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında güneşi çok yakından görüldüyse aralarındaki ağız tadının bozulacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında güneşin düştüğünü görmek güzel günlerin sona ereceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına delalettir.

Kahve falında şenol güneş görüldüğünde birçok kişinin dikkatini çekeceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, verilen emeğin boşa gideceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında güneşin büyüdüğünü görüldüyse belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına alamet eder.

Kahve falında güneş yağmuru görüldüyse art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine işarettir.

Kahve falında güneş batarken görülmesi sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında güneş yazısı görüldüğünde ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına yorulmaktadır.

Kahve falında güneş resmi görüldüğünde yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında güneşi yeşil görülmesi sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, istediği gibi hareket edeceğine, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında vücudunun güneşten yandığını görüldüğünde hayatındaki fırtınaların durulacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yağmur yağdığını sonra güneş açtığını görmek bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, fal kapatanın önceliklerinin farklılaşacağına alamettir.

Kahve falında kocaman güneş görmek çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine alamettir.

Kahve falında çok parlak güneş görmek yatırımlarının kendisine kar getireceğine, başarı elde edeceğine, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında güneşi çok güzel görüldüğünde hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine delalettir.

Kahve falında güneş açtığını görmek hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına inanılır.

Kahve falında güneşin karardığını görülmesi her anlamda güçleneceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kar güneş görülmesi eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, sorununu kolayca çözeceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında güneş yılanı görüldüyse sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında güneş perdesi görüldüğünde insanların yolunu aydınlatacağına, diplomalı kimse olacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına inanılır.

Kahve falında güneşi kocaman görüldüyse daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, sermayenin harcandığına değeceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına yorulur.

Kahve falında turuncu güneş görüldüyse tatlı yorgunluklar yaşayacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yanan güneş görüldüyse yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine yorulur.

Kahve falında güneşi turuncu görülmesi hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında güneşi yakın görülmesi geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına inanılır.

Kahve falında güneşin yarıldığını görülmesi hayırlı bir evlilik yapılacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, zor durumda kalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güneşin kaydığını görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, işlerinde bereket olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında parlak güneş görüldüyse kazanç elde edeceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yakıcı güneş görüldüğünde çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında güneş saati görülmesi duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine delalettir.

Kahve falında kar yağarken güneş açtığını görüldüğünde parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, elinin darlık görmeyeceğine, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına rivayet eder.

Kahve falında güneşin doğup battığını görülmesi ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına inanılır.

Kahve falında büyük bir güneşin doğduğunu görüldüyse parasız ve ekmeksiz kalacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında güneşin güldüğünü görüldüyse üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına inanılmaktadır.

Kahve falında güneş tutulması olduğunu görülmesi maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında hitit güneşi görmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında güneşin söndüğünü görülmesi ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında güneşin batıp doğduğunu görülmesi sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında güneşli kolye görmek büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında mor güneş görüldüyse düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güneşli bir hava görüldüğünde mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, iyilik ve güzellik bulacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin üzerine güneş doğduğunu görüldüyse çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kızgın güneş görüldüğünde onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, edilen duaların kabul edileceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, önemli işler yapacağına delalettir.

Kahve falında güneş yansıması görmek ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, kızı olanların da gelin edeceğine, hayırlı başlangıçlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında güneşin başka yerden doğduğunu görüldüyse büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, karar vermekte güçlük çekeceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, anne baba ile ters düşüleceğine, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil güneş görmek zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.