AnaSayfa / gündüz fal anlamları / Kahve falında gündüz vakti görmek

Kahve falında gündüz vakti görmek

Kahve falında gündüz vakti görmek karamsar ruh halinden kurtulacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gündüz vakti gördüyseniz

  • Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.
  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya maddi başlıklı konularda kendi çıkarlarınızı ön planda tutmalısınız.

Kahve falında gündüz vakti baykuş görülmesi tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gündüz vakti gece görüldüğünde projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına delalet eder.

Kahve falında gündüz vakti yıldız görüldüğünde onlarla çok iyi vakit geçireceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına inanılmaktadır.

Kahve falında gündüz vakti ay görüldüyse kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine yorumlanır.

Kahve falında gündüz vakti dolunay görülmesi hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.