AnaSayfa / Kahve falında günah görmek

Kahve falında günah görmek

Kahve falında günah görmek başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında günah gördüyseniz

  • Sabırlı olmalısınız.
  • İnsanlarla yakın ilişkilerde bulunmaktan kaçının.

Kahve falında eşinin günah işlediğini görmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine rivayet eder.

Kahve falında günaha girdiğini görüldüyse kişinin geri planda kalacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, anne baba duası alınacağına rivayet eder.

Kahve falında eski günahını görüldüğünde adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, daima zinde ve genç kalacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, aksi takdirde çok üzüleceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında günahlarının silindiğini görüldüyse belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, işlerin düze çıkarılacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının günah işlediğini görmek onlara doyasıya sarılacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine delalettir.

Kahve falında günahlarının çok olduğunu görmek iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında günahlardan arındığını görülmesi bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının günah işlediğini görmek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine inanılır.

Kahve falında yaptığı günahları görülmesi sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bazı kayıplar olabileceğine, iyi günler yaşayacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına delalet eder.

Kahve falında günah işlediğini görülmesi kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına, küs kimselerin barışacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında büyük bir günah işlediğini görülmesi epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında işlediği günahı görüldüyse durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, bundan hayır göreceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında günah defteri görülmesi kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.