AnaSayfa / renk fal anlamları / Kahve falında gri renk görmek

Kahve falında gri renk görmek

Kahve falında gri renk görmek sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına işaret eder.

Kahve falında gri renk gördüyseniz

  • İstikrarsız kişiler yıpratabilir, huzuru korumak için elinizden geleni yapmalı, uzlaşmacı olmalısınız.
  • Ailenizle birlkte, evle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz.

Kahve falında pembe gri renk görülmesi nice noksanlık içinde olduğuna, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine yorumlanır.

Kahve falında gri renkli balık görüldüyse kazancının epey düşeceğine, alacaklıların kapısını aşındıracağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında metalik gri renk görülmesi başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında gri renk yılan görüldüyse hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, ona yardımcı olacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gümüş gri renk görüldüğünde çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına işarettir.

Kahve falında gri renkli ayakkabı görmek yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamettir.

Kahve falında koyu gri renk görüldüğünde para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, burnunun dikine giden çocuklara ve fal kapatanın emeklerinin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında açık gri renk görülmesi tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, sorunlarının son bulacağına, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına işarettir.

Kahve falında parlak gri renk görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına delalettir.

Kahve falında gri renk elbise görülmesi verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, işlerinin günden güne açılacağına, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir