AnaSayfa / fare fal anlamları / Kahve falında gri fare görmek

Kahve falında gri fare görmek

Kahve falında gri fare görmek ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, dilediği gibi yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gri fare gördüyseniz

  • Kendinize hangi koşul veya ortamlarda, tam olarak ne yapmak istediğiniz sorusunu sormanız gerekiyor.
  • Sürekli ertelenen veya durma noktasına gelen konular hız kazanabilir.

Kahve falında koyu gri fare görüldüyse üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küçük gri fare görmek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kocaman gri fare görülmesi parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, zorlukların kolayca aşılacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük gri fare görmek fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, iş için gurbete gidileceğine, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölü gri fare görülmesi sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, sorunlarının sürekli artacağına, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına yorumlanır.

Kahve falında gri fare yavrusu görüldüğünde yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine delalettir.

Kahve falında beyaz gri fare görmek dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına işarettir.

Kahve falında evde gri fare görüldüğünde kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, insanlarla iç içe olacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında açık gri fare görüldüğünde hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, kısa süre içinde engelleneceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir