AnaSayfa / göz fal anlamları / Kahve falında gözü yeşil görmek

Kahve falında gözü yeşil görmek

Kahve falında gözü yeşil görmek düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gözü yeşil gördüyseniz

  • İş, aşk, şansa bağlı her şeyde başarılı olmamanız için bir sebep yok.Size karlı bir iş teklif edebilirler.
  • İş hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren olaylarda yeni teklifler yüzünü gösterebilir.

Kahve falında gözünün yeşil olduğunu görmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, paraya ve mala kavuşacağına, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, işlerin devam edeceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine işarettir.

Kahve falında eşinin gözlerini yeşil görmek endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kızının gözlerini yeşil görüldüyse sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.