AnaSayfa / göz fal anlamları / Kahve falında gözü hasta görmek

Kahve falında gözü hasta görmek

Kahve falında gözü hasta görmek bazı ürünlerin piyasada azalacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, kalben çok rahat edileceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında gözü hasta gördüyseniz

  • Bazı girişimlerin, işlerin veya planların olumlu olumsuz yanlarını hesaplamayı bırakıp bir an önce harekete geçmenizde fayda var.
  • Olayları profesyonel şekilde ele alırsanız, ortaya çıktıkları hızla bertaraf edebilirsiniz.

Kahve falında gözün hasta olduğunu görüldüyse herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, zararlarını telafi edeceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gözü hasta bebek görüldüğünde aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve fal kapatanın evlilik yolunda ilerleyeceğine, de zenginliğe kavuşacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gözü hasta kedi görüldüyse sıkıntılarını bir köşeye atacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir