AnaSayfa / göz fal anlamları / Kahve falında gözsüz yılan görmek

Kahve falında gözsüz yılan görmek

Kahve falında gözsüz yılan görmek daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, bunun da fal kapatanın aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, kötü günlerin geride kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gözsüz yılan gördüyseniz

  • Belli plan veya düzenlemelerin içine sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz.
  • Evinizi, gayrimenkullerinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kahve falında tek gözlü yılan görmek sevinçli bir haber alınacağına, mali olarak küçüleceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi gözlü yılan görülmesi sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, aileden ayrı kalınacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kariyer planlamasını iyi yapamayacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı gözlü yılan görmek elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil gözlü yılan görüldüğünde bolluğun ve bereketin düşeceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli gözlü yılan görmek anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine işarettir.

Kahve falında iri gözlü yılan görülmesi bunun da kendisini çok etkileyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine işaret eder.

Kahve falında büyük gözlü yılan görülmesi hayırlı bir evlilik yapılacağına, planların boşa gideceğine, kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, evlerine dünürcü geleceğine yorulur.

Kahve falında siyah gözlü yılan görüldüyse ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.