AnaSayfa / adam fal anlamları / Kahve falında gözsüz adam görmek

Kahve falında gözsüz adam görmek

Kahve falında gözsüz adam görmek elinde bulunan imkânların bollaşacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, şansının bahtının açılacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine işaret eder.

Kahve falında gözsüz adam gördüyseniz

  • Bir konuda başarılı olabilirsiniz.
  • Duygularınız veya duygusal davranmanız belli hedeflere ulaşmanızı veya bazı isteklerinizin yerine gelmesini engelleyebilir.

Kahve falında renkli gözlü adam görüldüyse olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, zor bir duruma düşüleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük gözlü adam görüldüğünde atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, büyük kazanç sağlanacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında iri gözlü adam görmek tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında tek gözlü adam görüldüğünde bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil gözlü adam görüldüğünde kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına delalettir.

Kahve falında kırmızı gözlü adam görüldüyse yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, işlerin de hafifleyeceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında siyah gözlü adam görüldüyse sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, kendini bunu başaracağına, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir