AnaSayfa / göğüs fal anlamları / Kahve falında göğsünü görmek

Kahve falında göğsünü görmek

Kahve falında göğsünü görmek aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, bir bebek sahibi olunacağına, kötü bir duruma düşürüleceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında göğsünü gördüyseniz

  • Kendinize olan güvenininiz ona veya tüm karşıt cinse karşı olan davranışlarınıza olan inancınızdan gelmelidir.
  • Yanlış para transferleri, kayıp makbuzlar veya yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerekebilir.

Kahve falında kendi göğsünde yara görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşın göğsünü görmek fal kapatanın deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında göğsünde akrep görüldüğünde maddi olarak zorluk çekileceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, eğer işsizse iş bulacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan fal kapatanın mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında göğsünün parçalandığını görüldüyse eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, hastalıkların son bulacağına, başarılarının her geçen gün artacağına delalet eder.

Kahve falında tanıdık birinin göğsünü görülmesi hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına inanılır.

Kahve falında göğsünden süt akan kadın görüldüyse manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, moral bozukluğu yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında göğsünün koptuğunu görüldüğünde yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, fal kapatanın eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına alamet eder.

Kahve falında iki göğsünden süt aktığını görmek kazancının yerine gelmesine, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında erkek göğsünde beyaz kıl görüldüyse çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal kapatanın dertsiz bir sürece gireceğine, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine alamettir.

Kahve falında göğsünden beyaz süt aktığını görüldüğünde çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına işaret eder.

Kahve falında göğsünde şişlik görüldüyse çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, falı kapatan kişinin hevesinin kursağında kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünden öpüldüğünü görmek yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında göğsünde göz görülmesi yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, şansının ve kısmetinin de açılacağına inanılır.

Kahve falında göğsü mor görüldüyse bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine delalettir.

Kahve falında ablanın göğsünü görüldüyse sorunlarının ortadan kalkacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hamile kadının göğsünden süt aktığını görüldüyse dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında göğsünün çürüdüğünü görüldüyse yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, büyük bir proje ortaya koyacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında kardeşinin göğsünü görüldüğünde bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, bolluk ve bereket geçireceğine, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına yorumlanır.

Kahve falında göğsünden su aktığını görüldüğünde iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına alamettir.

Kahve falında birinin göğsünden bıçaklandığını görüldüğünde deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendini yiyip bitireceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, farklı kişilerle tanışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek göğsü görüldüğünde çok sıkıntılı günler yaşayacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen fal kapatanın bir seçim yapmak zorunda kalacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına yorumlanır.

Kahve falında göğsünün karardığını görmek afiyette giden düzeninden olacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, fal kapatanın güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine delalet eder.

Kahve falında bir kızın göğsüne yattığını görüldüyse yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan fal kapatanın pek çok kimseden hayır duası alacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, insanlarla uyumunun artacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünde et beni görülmesi çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, kötü yola sapmayacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünün genişlediğini görülmesi başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünü büyümüş görüldüğünde mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, anne baba duası alınacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, hayatının bu sayede güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında göğsüne dokunduğunu görülmesi rahatının ve huzurunun bozulacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında göğsünü siyah görülmesi atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine delalet eder.

Kahve falında göğsünde yılan görmek tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında göğsünü açtığını görüldüyse yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünün emildiğini görüldüğünde sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üç tane göğsünün olduğunu görülmesi yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin göğsüne yattığını görüldüğünde sorunlarını halletmeyi başaracağına, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, helal rızka sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında tek göğsünden süt geldiğini görmek bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında göğsünü morarmış görüldüğünde söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, maddi gücünün de daimi olacağına, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının göğsünden süt fışkırdığını görülmesi neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, işlerin yoluna sokulacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına işaret eder.

Kahve falında göğsü süt dolu kadın görüldüğünde dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında göğsünün düştüğünü görüldüğünde aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, planlı ve programlı davranacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında göğsünün daraldığını görülmesi hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında göğsünde böcek görüldüğünde yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamettir.

Kahve falında birinin göğsünün ağrıdığını görüldüyse sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında karısının göğsünü görülmesi kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında hamile birinin göğsünü görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, çok üzücü olaylar yaşayacağına, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ünlü birinin göğsünü görüldüyse her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında göğsünde ışık görüldüğünde fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine yorulur.

Kahve falında göğsünde para görüldüyse temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında bir kadının göğsünden süt aktığını görülmesi şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine inanılmaktadır.

Kahve falında göğsün küçüldüğünü görülmesi içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında kadının tek göğsünü görüldüyse kişinin hayatının değişeceğine, geçimi zorluklarla kazanacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, girilen yolda zarar edileceğine, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.