AnaSayfa / Kahve falında gerdan görmek

Kahve falında gerdan görmek

Kahve falında gerdan görmek hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında gerdan gördüyseniz

  • Yaratıcıcılık gerektiren işlerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda ilginç veya umut verici gelişmeler yaşanabilir.
  • Durum incelemesi yapmalı, ihtiyatlı davranmalısınız.

Kahve falında gerdanda sivilce görüldüyse aile hayatının sorunlarla dolacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz gerdan görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, ailesinden hayır göreceğine, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına delalet eder.

Kahve falında kadın gerdanı görmek maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında gerdanını açık görmek kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına delalettir.

Kahve falında gerdan eti görülmesi insanlarla arasının iyi olacağına, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine işarettir.

Kahve falında gerdanda kıl görmek nerede hata yaptığını sorgulayacağına, gelirinin de garanti altında olacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, elinin de bolluk göreceğine, az maliyetle ticarete atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gerdanda yara görmek bereket ve rahat içinde yaşayacağına, işinde başarılı olacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine alamet eder.

Kahve falında altın gerdan görmek insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.