AnaSayfa / yol fal anlamları / Kahve falında geniş yol görmek

Kahve falında geniş yol görmek

Kahve falında geniş yol görmek keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, fal kapatanın güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında geniş yol gördüyseniz

  • Sağduyudan uzak teklifler veya öneriler söz konusu olabilir.
  • Karşınıza çıkabilecek her şeye hazırlıklısınız veya kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Kahve falında yeni geniş yol görülmesi kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında düz geniş yol görmek bir sebeple çok zarar göreceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında geniş yol açıldığını görüldüyse problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, daha rahat bir hayatı olacağına delalet eder.

Kahve falında uzun geniş yol görüldüyse işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine yorumlanır.

Kahve falında büyük geniş yol görüldüyse aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine, parasını ve malını kaybedeceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir