AnaSayfa / Kahve falında gardiyan görmek

Kahve falında gardiyan görmek

Kahve falında gardiyan görmek aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, şansının geri döneceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında gardiyan gördüyseniz

  • Herkesi memnun etmeye çalışmanın bir faydasını göremezsiniz.
  • Araştırmaları sıklaştırmak gerekiyor.

Kahve falında kendisini gardiyan olarak görüldüğünde ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine delalettir.

Kahve falında kadın gardiyan görmek çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında eşinin gardiyan olduğunu görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında gardiyanla konuştuğunu görüldüğünde kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek gardiyan görüldüyse aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, ister istemez çok üzüleceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında cezaevi gardiyan görüldüğünde bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına inanılır.

Kahve falında bayan gardiyan görüldüyse gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.