AnaSayfa / fide fal anlamları / Kahve falında fide görmek

Kahve falında fide görmek

Kahve falında fide görmek neşenin yerine geleceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında fide gördüyseniz

  • Sağlık problemleriniz olabilir.
  • Akşam saatlerinde sevgi alışverişleri çoğalıyor.

Kahve falında fide dikildiğini görüldüyse haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, adını işiyle duyuracağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mandalina fidesi görülmesi büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında üzüm fidesi görülmesi evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet eder.

Kahve falında saksıda yeşil biber fidesi görülmesi büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında fide biber görüldüyse devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pırasa fidesi görüldüyse fal kapatanın hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında zeytin fidesi görülmesi bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında badem fidesi görmek onunla yeniden kavuşacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına tabir olunur.

Kahve falında saksıda fide görüldüğünde hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, insanlar tarafından ayıplanacağına, başka işler deneyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toprakta fide görüldüğünde yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında limon fidesi görüldüyse ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında havuç fidesi görüldüyse bir daha işyerine gelmeyeceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kıvırcık fidesi görmek bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına delalettir.

Kahve falında erik fidesi görmek aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına alamet eder.

Kahve falında hurma fidesi görülmesi işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine alamettir.

Kahve falında maydanoz fidesi görüldüyse çok zor bir duruma düşeceğine, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına alamettir.

Kahve falında asma fidesi görülmesi hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında patates fidesi görüldüyse huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, başarıya giden yolların açılacağına, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında papatya fidesi görülmesi haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, bunun şans olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına delalettir.

Kahve falında salata fidesi görülmesi alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Kahve falında fındık fidesi görmek hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bahçede fide görülmesi sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ceviz fidesi görüldüyse uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında tarlada fide görmek bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında dut fidesi görüldüyse büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında muz fidesi görülmesi zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elma fidesi görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında kavun fidesi görülmesi uğranılan zararların telafi edileceğine, başarı ve zafer kazanacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında şeftali fidesi görülmesi karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pirinç fidesi görülmesi çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına delalettir.

Kahve falında küçük fide görüldüyse aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, adını herkese duyuracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında incir fidesi görüldüyse bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, işlerin yoluna sokulacağına işarettir.

Kahve falında karpuz fidesi görülmesi mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kayısı fidesi görüldüyse hiçbir eksiğinin kalmayacağına, takdir edilen kişi olacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kiraz fidesi görüldüğünde çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında birinin çiçek fidesi verdiğini görüldüğünde sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine işaret eder.

Kahve falında fidede domates görmek iş ve zaman kaybına uğrayacağına, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında armut fidesi görmek arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, onlardan büyük hayır göreceğine, sıkıntılarının sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında çiçek açmış domates fidesi görülmesi zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında marul fidesi görüldüğünde askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına inanılır.

Kahve falında çay fidesi görüldüyse hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalet eder.

Kahve falında bitki fidesi görüldüyse korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, iç açıcı sözlere delalet eder.

Kahve falında nar fidesi görmek ticari faaliyetlerinin artacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, maddi olarak zarar edeceğine, yaşama isteğinin artacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir