AnaSayfa / Kahve falında fes görmek

Kahve falında fes görmek

Kahve falında fes görmek huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, bir süre bu duruma çare bulamayacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, hayata karşı zayıf davranmayacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında fes gördüyseniz

  • Yardımsever doğanız karşınızdaki kişilerde karşılığını verme duygusu oluşturabilir.
  • Belirsizlikler sizi yavaşlatabilir.

Kahve falında kafada fes görülmesi geçim kolaylığı içinde olacağına, üzüntülerin daha da artacağına, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına işaret eder.

Kahve falında siyah fes görülmesi teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında başında fes görülmesi hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında fes aldığını görüldüyse karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil fes görüldüyse kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, kendi çok iyi hissedeceğine, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına işarettir.

Kahve falında osmanlı fesi görüldüyse çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, aile hayatına adım atılacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında bordo fes görülmesi sıkıntıdan sonra ferahlamaya, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında mavi fes görülmesi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz fes görmek çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fesli adam görülmesi ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, daha zengin hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında kırmızı fes görüldüyse maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, yetki ve imza sahibi olacağına, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında namaz fesi görülmesi dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, işlerin çok iyiye gideceğine, rekabet edebilme gücünün artacağına alamet eder.

Kahve falında altın fes görüldüyse eğer fal sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, iş hayatının düzeleceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir