AnaSayfa / fayans fal anlamları / Kahve falında fayans görmek

Kahve falında fayans görmek

Kahve falında fayans görmek gönlünce harcama yapmasına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına rivayet eder.

Kahve falında fayans gördüyseniz

  • Ortak kaynaklarınızı, bir iş birliğini ya da başka bir düzenlemeyi ilgilendiren konularda veya parasal bir mevzuda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.
  • Kişisel ilerlemenize faydası olmayacak alışkanlıkları bir kenara bırakmalısınız.

Kahve falında kırmızı fayans görmek adeta havalara uçacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, kazançlı işler yapılacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında fayans döşendiğini görüldüyse düşmanına galip geleceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında fayans kırıldığını görüldüğünde yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çatlak fayans görüldüğünde daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, aile bireylerinin çok üzüleceğine, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işarettir.

Kahve falında çiçekli fayans görmek evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında sarı fayans görmek iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında sökülmüş fayans görülmesi asla dert yüzü görmeyeceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine yorulur.

Kahve falında parlak fayans görüldüyse maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında güzel fayans görmek herhangi bir zarara uğranmayacağına, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan fal kapatanın elindeki malları çıkaracağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duvar fayansı görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Kahve falında fayans yapan birini görülmesi çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kahverengi fayans görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, hataların telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil fayans görüldüğünde günden günde daha fazla stres yapacağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında fayansların söküldüğünü görmek fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında mermer fayans görüldüğünde tazeleneceğine ve şifa bulacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine delalettir.

Kahve falında fayans merdiven görüldüyse geniş rızık elde edeceğine, bazı sorunlarla uğraşılacağına, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında fayans taşı görüldüğünde başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine işaret eder.

Kahve falında yeni fayans görüldüğünde yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine işarettir.

Kahve falında turuncu fayans görülmesi attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, uykusuz geceler yaşayacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına delalettir.

Kahve falında gri fayans görüldüyse işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında siyah fayans görüldüyse en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, büyük bir işe kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında eski fayans görüldüyse büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, işlerin kara geçeceğine, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında desenli fayans görüldüğünde dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında pembe fayans görüldüğünde epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, borçlarınızın canınızı sıkacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine inanılmaktadır.

Kahve falında mor fayans görüldüğünde zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çini fayans görmek girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine delalet eder.

Kahve falında kırık fayans görmek maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine delalet eder.

Kahve falında kirli fayans görüldüğünde huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında temiz fayans görmek uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir