AnaSayfa / fatma fal anlamları / Kahve falında fatma görmek

Kahve falında fatma görmek

Kahve falında fatma görmek sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında fatma gördüyseniz

  • Siz bir kadınsanız, karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz.
  • Evle ilgili konuların isteklerinizin gerçekleşmesini engellemesine izin vermeyin.

Kahve falında fatma ana eli yüzük görülmesi hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine yorulur.

Kahve falında fatma ismi görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında fatma ana eli otu görüldüğünde aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında birden fazla kara fatma görmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına delalet eder.

Kahve falında fatma girik görüldüyse anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında bir sürü kara fatma görmek malının ve parasının da büyüyeceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında karınca ve kara fatma görmek işlerin günden güne daha da artacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evde içinde kara fatma görülmesi her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, geri plana düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında fatma ana eli kolye görüldüyse özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir