AnaSayfa / evliya fal anlamları / Kahve falında evliya görmek

Kahve falında evliya görmek

Kahve falında evliya görmek dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında evliya gördüyseniz

  • Özel yaşamınızdaki kişiler iş hayatınıza engel oluyor olabilir.
  • İletişim ağınızı genişletmeniz durumunda teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında bir sürü evliya görülmesi sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına yorulur.

Kahve falında uçan evliya görülmesi çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında birden fazla evliya görüldüyse etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine rivayet eder.

Kahve falında evliya yüzü görüldüyse hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, kem gözlere geleceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında evliya cenazesi görüldüğünde üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, ruhlarına mevlit okutacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına delalettir.

Kahve falında iki evliya görüldüğünde alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sahte evliya görülmesi iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında evliya tabutu görülmesi yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kabede evliya görülmesi sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, çok kötü hissedileceğine, maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine rivayet eder.

Kahve falında evliyanın uçtuğunu görmek kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, anne babaya müjde verileceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında evliya ruhu görüldüğünde kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında evliyanın ağladığını görmek kalifiye elemanlar arasına gireceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında evliyayı namaz kılarken görülmesi işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, güzel günlerle tanışılacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, kişinin kafasının rahat edeceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine inanılır.

Kahve falında evliya toprağı görmek çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına yorulur.

Kahve falında evliya bebek görülmesi insanların saygısının kazanılacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil sarıklı evliya görülmesi ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına alamettir.

Kahve falında evliya evi görüldüyse güzel ve mutlu günler görüleceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında uyuyan evliya görüldüğünde çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, acılarını ve kederlerini içine atacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil cübbeli evliya görmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında türbe evliya görülmesi yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine işaret eder.

Kahve falında kadın evliya görüldüyse çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına delalettir.

Kahve falında evliya ismi görülmesi kötü kişilerle karşılaşacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, alınganlıkların hasıl olacağına alamet eder.

Kahve falında ölü evliya görüldüyse sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, kötü duygularından arınacağına yorumlanır.

Kahve falında hasta evliya görülmesi sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kefenli evliya görüldüğünde rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına yorumlanır.

Kahve falında bayan evliya görüldüğünde hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında evliyadan yardım görüldüyse tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında evliyayı gülerken görüldüyse çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, daha kötü günler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında evliya ermiş görüldüyse işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına delalet eder.

Kahve falında evliya torunu görüldüğünde haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, dişe diş savaşacağına, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine işarettir.

Kahve falında erkek evliya görmek her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, niyetini ve kalbini bozmayan fal kapatanın geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında evliya türbe görmek sıhhat ve huzur bulacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine tabir olunur.

Kahve falında evliya kızı görülmesi yeni bir yol çizileceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya inanılmaktadır.

Kahve falında evliyayı hasta görüldüyse falı kapatan kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, doğru kararların alınacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına işaret eder.

Kahve falında evliya dede görülmesi sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evliyanın resmini görmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine yorumlanır.

Kahve falında evliya olduğunu görmek sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına delalettir.

Kahve falında evliya ile konuştuğunu görülmesi çok güzel günler görüleceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında mezarlıkta evliya görülmesi iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, mesleğinde atılım yapacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında genç evliya görüldüyse özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına yorumlanır.

Kahve falında sürekli evliya görüldüyse kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, çok zengin olacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında evliya sakalı görüldüğünde aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, malının ve parasının çoğalacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, fal kapatanın bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında evliya kadın görmek insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında evliya kabri görüldüyse yaşamdan istediklerini alacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tabutta evliya görmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine yorumlanır.

Kahve falında camide evliya görüldüğünde üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, onlara hocalık edeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında canlı evliya görüldüyse evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yaşlı evliya görülmesi iç dünyanızın sakinleşeceğine, iş hayatında saygı göreceğine, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gökyüzünde evliya görüldüyse elinize toplu miktarda para geçeceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, çaresiz durumlara düşeceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.