AnaSayfa / ev fal anlamları / Kahve falında evde halı görmek

Kahve falında evde halı görmek

Kahve falında evde halı görmek sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında evde halı gördüyseniz

  • İş hayatınız ön plana çıkıyor.
  • Ya da çağrılarınıza tepkisiz kalan kişileri adres listenizden silebilirsiniz.

Kahve falında eve halı serildiğini görmek sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında evde halı yanması görüldüyse bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, mülkiyetinin de artacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına alamet eder.

Kahve falında evdeki halıların toplandığını görmek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında evdeki halının kaybolduğunu görülmesi çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, kazancın gittikçe artacağına delalet eder.

Kahve falında evde halıya işediğini görüldüğünde gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında boş evde halı görüldüğünde şansın ve istikbalin açık olduğuna, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, hayatının iplerini eline alacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eve halı geldiğini görüldüğünde bir daha kopmayacağına, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, iyi geçiminin biteceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında evdeki halıların çalındığını görülmesi iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında evdeki halının yırtıldığını görmek maddi gücünün katlanacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, aile içinde huzurunun yerinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında komşunun evinde halı görülmesi kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, başarı için yılmadan çalışılacağına, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evde halının ıslandığını görülmesi sağlık sorunlarından kurtulacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.