AnaSayfa / ev fal anlamları / Kahve falında ev kapı görmek

Kahve falında ev kapı görmek

Kahve falında ev kapı görmek alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, hayırla yad etmeye, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına inanılmaktadır.

Kahve falında ev kapı gördüyseniz

  • Pratik uygulanabilir düşünceler üreteceksiniz.
  • Güvenebileceğiniz kişilere yakın durun.

Kahve falında evin kapısını beyaz görüldüyse ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, her şeyin gönlünce olacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında evin kapısını kirli görmek onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine yorulur.

Kahve falında evin kapının küçüldüğünü görüldüğünde bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında evin kapısının yandığını görülmesi yeni şeyler deneneceğine, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına işarettir.

Kahve falında evin kapısını bozuk görüldüğünde mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, aile hayatına adım atılacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeni ev kapısı görülmesi sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına rivayet eder.

Kahve falında evinin kapısının zorlandığını görmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine alamettir.

Kahve falında evin kapısının yenilendiğini görülmesi iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına alamettir.

Kahve falında evin kapısının söküldüğünü görülmesi kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin kapı kırıldığını görülmesi falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, büyük bir işin sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evin kapısını açmak görüldüğünde gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine, nice noksanlık içinde olduğuna, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza rivayet eder.

Kahve falında evin kapısında adam görüldüyse maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, bazen fakirlik görüleceğine, işlerinin ters gideceğine, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında evin kapısında mezar görüldüğünde bolluk ve bereket geçireceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında eski ev kapısı görmek manevi mutluluğu tadacağına, doğru yatırımlar yapacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında evin kapısının yıkıldığını görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, gamsız bir hayat süreceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına işarettir.

Kahve falında evin kapısının çıktığını görüldüğünde çok büyük hayır duası alınacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhunun şifa bulacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin kapılarının boyandığını görüldüyse istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında evin kapının bozulduğunu görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, şansın ve kısmetin kapanacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında evin kapısını eski görülmesi işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, amaçlarının da gerçekleşeceğine, fal kapatanın de bu durumun bir parçası olacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamettir.

Kahve falında ev kapısının değiştiğini görülmesi dişe diş savaşacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, yaşadığı zorluğun biteceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına delalettir.

Kahve falında evin kapısının çalındığını görmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında evin kapısının düştüğünü görülmesi büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, mubah olmayan yollara sapacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.