AnaSayfa / öğretmen fal anlamları / Kahve falında eski öğretmen görmek

Kahve falında eski öğretmen görmek

Kahve falında eski öğretmen görmek çok büyük zenginliğe sahip olacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski öğretmen gördüyseniz

  • Bir süre yalnız kalmanız size gerçekleri gösterebilir.
  • Yerine getirilmesi zor sözler verebilirsiniz.

Kahve falında eski öğretmeninin öldüğünü görüldüyse aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına yorumlanır.

Kahve falında eski öğretmeninin evlendiğini görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, bir şeyden zarar görmeye işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğunun eski öğretmenini görmek uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında oğlumun eski öğretmenini görmek heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına inanılır.

Kahve falında eski öğretmenini ağlarken görülmesi büyük miktarda para kazanılacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kızının eski öğretmenini görülmesi yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında okulda eski öğretmenini görülmesi uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir