AnaSayfa / eş fal anlamları / Kahve falında eşimin vücudunda yara görmek

Kahve falında eşimin vücudunda yara görmek

Kahve falında eşimin vücudunda yara görmek borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, helal rızık elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında eşimin vücudunda yara gördüyseniz

  • Bir yer değişikliği ya da farklı kişilerle bir araya gelmeniz yeteneklerinizi veya bilginizi test etmenizi, yeni fırsatlarla karşılaşmanızı ya da imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir.
  • Bazı anlaşmalar sorun yaratmaya başlıyorsa, şu an tepki vermemekle birlikte, çıkış kapısının yolunu bulmaya çalışmanızda fayda var.

Kahve falında eski eşinin vücudunda yara görülmesi hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.