AnaSayfa / ermeni fal anlamları / Kahve falında ermeni görmek

Kahve falında ermeni görmek

Kahve falında ermeni görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Kahve falında ermeni gördüyseniz

  • Bazı işlere katkıda bulunmak veya bazı konular için mesai harcamak için sözler vermekten kaçınmanızda fayda var.
  • Değişimin faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında ermeni okulu görülmesi çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, rakiplerin oyununa gelineceğine, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ermeni erkek görüldüyse kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ermeni bayan görüldüyse çoluk çocuğa karışacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına rivayet eder.

Kahve falında ermeni ayini görülmesi evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, hayatının yolunda gideceğine, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına alamettir.

Kahve falında ermeni arkadaş görülmesi sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, işlerin rast gideceğine yorulur.

Kahve falında ermeni mezarlığı görülmesi ekonomik şartlarının iyileşeceğine, geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına yorulur.

Kahve falında ermeni kadın görüldüyse adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Kahve falında ermeni tabutu görüldüğünde moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine delalet eder.

Kahve falında ermeni salatalığı görüldüyse yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında ermeni olduğunu görülmesi işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, istenen herşeye kavuşulacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, rızkının da çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ermeni komşu görülmesi ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, komşular tarafından kötülenileceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ermeni papaz görüldüyse hoşgörülü biri olunacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında ermeni cenazesi görüldüğünde zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, büyük bir yükten kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında ermeni asker görüldüğünde galibiyetlerinin de çoğalacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.