AnaSayfa / el fal anlamları / Kahve falında elinde su görmek

Kahve falında elinde su görmek

Kahve falında elinde su görmek zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında elinde su gördüyseniz

  • İçten olunmaması durumunda çözüme ulaşılması zor görünüyor.
  • İş hayatınız veya sağlık başlığı altında incelenebilecek konular, gerekli düzenlemeler yapılarak, size daha çok uyan bir modele kavuşabilir.

Kahve falında başkasının elinde su görülmesi kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, bazı kayıplar olabileceğine, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ellerinin su topladığını görmek pek az kazanç getireceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, sevilen birinin geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında elinden su aktığını görmek yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, çok büyük hayır duaları alacağına tabir olunur.

Kahve falında elinde su hortumu görüldüyse endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, onları tebrik edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına işaret eder.

Kahve falında eline su döküldüğünü görülmesi çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına işarettir.

Kahve falında elinde su şişesi görmek kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, gelir elde edeceğine, verilen kararların geri çekileceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölünün elinde su görüldüyse zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında elinde su bardağı görmek alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, ondan her zaman iyi haberler alınacağına, ödeme güçlü çekeceğine, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.