AnaSayfa / direk fal anlamları / Kahve falında elektrik direk görmek

Kahve falında elektrik direk görmek

Kahve falında elektrik direk görmek hayırlı kapılara ulaşacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, onurlu bir hayat süreceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına yorumlanır.

Kahve falında elektrik direk gördüyseniz

  • Belli değişiklikler yapmanız durumunda yararlı anlaşmalar yapabilir, karşınızdaki kişilerin düşüncelerini dikkate alarak bazı konularda uzlaşma sağlayabilirsiniz.
  • Duygusal ilişkiler besleniyor.

Kahve falında elektrik direğinin yandığını görülmesi küslerin ve kırgınların barışacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına yorulur.

Kahve falında elektrik direğinin yıkılmasını görülmesi işinin en iyisi olacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, kötü durumlara düşeceğine, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında büyük elektrik direği görmek kişinin malını kaybedebileceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, ona yardımcı olacağına, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında demir elektrik direği görmek kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beton elektrik direği görülmesi geçim kolaylığı içinde olacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında elektrik direğinin devrildiğini görülmesi bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.