AnaSayfa / el fal anlamları / Kahve falında ele kına görmek

Kahve falında ele kına görmek

Kahve falında ele kına görmek uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, borcunun da hafifleyeceğine, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, yaşam kolaylığı içine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ele kına gördüyseniz

  • Kaçınılmaz olan şeyleri kabullenmek gerekiyor.
  • Bazı teklifleri yüzeysel algılamakta fayda var.

Kahve falında kardeşinin elinde kına görüldüyse sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında oğlunun elinde kına görülmesi kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında sol elde kına görülmesi kısmetlerini de göremeyeceğine, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında annenin elinde kına görülmesi moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü elinde kına görmek eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğun elinde kına görülmesi zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında kocamın elinde kına görülmesi tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, uzun süre işsizlik çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında eline kına olduğunu görmek işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eline kına yandığını görülmesi zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında erkek elinde kına görüldüğünde çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğinin elinde kına görülmesi herkesi kendisine hayran bırakacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine delalet eder.

Kahve falında elinde kına tepsisi görmek çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, sonucun kendisi için çok iyi olacağına alamettir.

Kahve falında uyandığında elinde kına görüldüğünde şansın ve kısmetin açılacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, elinin de bolluk ve bereket göreceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına alamettir.

Kahve falında elindeki kınanın silindiğini görülmesi beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ele kına yakmak görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının elinde kına görüldüğünde sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşımın elinde kına görüldüğünde iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir