AnaSayfa / altın fal anlamları / Kahve falında elde altın görmek

Kahve falında elde altın görmek

Kahve falında elde altın görmek yüksek moral sahibi olunacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, ticarette başarılı olacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında elde altın gördüyseniz

  • Ufuklara yelken açmış gibisiniz.
  • Bazı konularda daha fazla tecrübe kazanabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında kızının elinde altın görülmesi yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine alamet eder.

Kahve falında sol elde altın görüldüyse tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında erkeğin elinde altın görüldüğünde kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölünün elinde altın görmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında kardeşinin elinde altın görüldüğünde güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında annemin elinde altın görülmesi varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşının elinde altın görülmesi kendisi için yeni bir yol çizeceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına inanılmaktadır.

Kahve falında oğlunun elinde altın görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında babamın elinde altın görmek uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, zor bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında eşinin elinde altın görmek farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.