AnaSayfa / Kahve falında ekip görmek

Kahve falında ekip görmek

Kahve falında ekip görmek hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ekip gördüyseniz

  • Sizin için vazgeçilmez olan kişilerden ayrılabilir ya da fikren uzak kalabilirsiniz.
  • Diğerlerinin sorunlarıyla uğraşmaktan kendinize zaman ayıramayabilirsiniz veya başkalarının problemlerini üstlenmenin sıkıntısını yaşayabilirsiniz.

Kahve falında sağlık ekibi görüldüyse kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine işarettir.

Kahve falında çiçek ekip büyüdüğünü görüldüğünde büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine delalettir.

Kahve falında polis ekipleri görüldüyse mutluluktan havalara uçulacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında ekip arabası görmek tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına yorumlanır.

Kahve falında saz ekibi görüldüğünde ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, ikinci bir şans vereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında film ekibi görülmesi büyük paralara sahip olacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine delalettir.

Kahve falında kurtarma ekibi görmek yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında folklor ekibi görmek çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, sonunda mutlu olacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir