AnaSayfa / tarla fal anlamları / Kahve falında ekili tarla görmek

Kahve falında ekili tarla görmek

Kahve falında ekili tarla görmek çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ekili tarla gördüyseniz

  • Otorite konumundaki kişilerle gelişen ani olaylar sevdiklerinize zaman ayıramamanıza neden olabilir.
  • Duygularınızı suistimal eden veya sizi duygusal anlamda yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında yeni ekili tarla görmek konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine alamettir.

Kahve falında nohut ekili tarla görüldüğünde işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına işarettir.

Kahve falında marul ekili tarla görmek kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına rivayet eder.

Kahve falında buğday ekili tarla görüldüğünde işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında patates ekili tarla görülmesi düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil ekili tarla görülmesi ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, fal kapatanın işinin gücünün rast gideceğine, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, hakkı olanlara kavuşacağına yorumlanır.

Kahve falında biber ekili tarla görülmesi dargınların da yeniden bir araya geleceğine, fal kapatanın de hayattan daha fazla zevk alacağına, sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına delalettir.

Kahve falında büyük ekili tarla görülmesi zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Kahve falında soğan ekili tarla görülmesi ancak falı kapatan kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında mısır ekili tarla görüldüğünde yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.