AnaSayfa / duvar fal anlamları / Kahve falında duvarda yürüyen örümcek görmek

Kahve falında duvarda yürüyen örümcek görmek

Kahve falında duvarda yürüyen örümcek görmek daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, hayırsız olaylar yaşayacağına, huzurlu günlerin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında duvarda yürüyen örümcek gördüyseniz

  • Planlarda değişikliğe gidilmesi gerekebilir.
  • Kibarca içinde yer almazsınız olur biter, kendinize sorun etmeyin.

Kahve falında duvarda yürüyen balık görüldüğünde işinin yoluna gireceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, fal kapatanın yalnızlaşacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında duvarda yürüyen fare görüldüğünde yolunun açık olacağına, yaşama sevincine kavuşacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, zarar verici olaylar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında duvarda yürüyen akrep görmek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, anne baba dualarının alınacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duvarda yürüyen kaplumbağa görüldüğünde sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine inanılır.

Kahve falında duvarda yürüyen böcek görüldüyse kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, çok zor duruma düşüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında duvarda yürüyen insan görüldüyse yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir